Email - halova.zuzana@centrum.cz - Tam mi můžete psát dotazy, nápady, hodnocení, ...

r. 2013

23. prosince 2013 v 22:30 | Zuzana |  Téma týdne
Pomalu ale jistě se blíží konec roku 2013, ve kterém se stalo spoustu věcí. Pro někoho tento rok byl lepší a pro někoho byl zase horší. Ale určitě každý si v něm našel něco, na co bude dlouho vzpomínat a jen tímto rokem to nekončí. Někdo si našel svojí lásku, někdo vyhrál nějaké peníze, někdo si zase rozšířil rodinku o nějaký další přírůstek.
Pro mě byl rok 2013 dalším krokem v mém dlouhém životě. Přinesl my spoustu starostí, ale i radosti.
Z tohoto roku si odnesu spousty vzpomínek.
Nevím, jaký na to máte názor vy, ale pro mě byl tenhle rok strašně krátký. Myslím si, že utekl až moc rychle.
Nebudu tu vypisovat co se mi všechno stalo, nebo co se stalo významného, každý si určitě našel něco, co ho zajmalo a o čem se informoval lépe.

Každopádně si myslím, že není důležité co se vám v uplinulém roce nepovedlo, ale je důležité to, o co jste se pokusili a nezáleží na tom jak to dopadlo. Hlavní je, že jste to aspoň zkusili. A určitě máte o to víc vzpomínek.

Přeju vám všem krásné zítřejší Vánoce a do nového roku hodně zdraví, štěstí, lásky, radosti, málo starostí a co nejvíc splněných přání.
A jak už jsem jednou napsala - Nebojste se a nestyďte se za to, co se vám úplně nepovedlo. Hlavní je, že jste to aspoň zkusili! A buďte na sebe pyšní. Všichni přece nejsou tak stateční a radši se schovají ... a takový lidé vás pak schazují za to, že se vám něco nepovedlo? Ne!! Nenechte se odradit a zesměšnit! Jste přece lepší než oni!!

:) Krásné svátky :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama