Email - halova.zuzana@centrum.cz - Tam mi můžete psát dotazy, nápady, hodnocení, ...

Shelly Laurenstonová - To zvíře v Něm

3. ledna 2014 v 22:44 | Zuzana |  Čtenářský deník
v originále The beast in him
vydali Levné knihy a.s. 2010
Žánr: Dobrodružný

Ve lví hřívě představila Shelly Laurenstonová zcela novou ligu hrdinů - sexy fešáků, které vystihujepojem alfa samec.
V To zvíře v Něm se jeden osamělý vlk setká se svou partnerkou...

Na jiné věci opravdu stojí za to si počkat. Když Jessice Wardová ,,čirou náhodou'' narazí na Bobbyho Raye Smitthe, zjistí, jak se od střední školy změnil. A Jess jakoby celá roztála, kdykoliv se Smith y ocitne v její blízkosti. Některé věci se prostě nemění, kromě toho, že Jess je úspěšná žena, která si může užívat třeba s velkým zlým vlkem a pak odejít. Nebo to není tak jednoduché?
Sexy šéfka, která najala Smittyho bezpečnostní agenturu, může být na hony vzdálená rozmilému počítačovému maniakovi, kterého znával, ale její polibky a dotyky ho vzrušují tak, jak očekával. Jess se ho nikdy neprosila o pomoc a nechce ji ani teď, dokonce i když si její smečku někdo vybral za cíl útoku. Ne, dokud si neověří, že jejich vášnivá aféra je pouze začátek něčeho mnohem většího.

Hodnocení:
5/10
Kdybych měla tuto knihu definovat jedním slovem, pak by to byla ,,NUDA''
Nějak mám u téhle autorky problém se do příběhu začíst. Možná, kdyby byla kniha o polovinu kratší a děj měl větší spád, pak by se dala hodnotit větším počtem bodů, ale takhle...
No nechám poouzení na Vás a trochu přiblížím děj.

Jess i Smitty jsou oba matamorfové - ona divoká pes, on vlk. Kvůli jednomu nedorozumění z puberty má Jess od Smittyho zlomené srdce, což on netuší. Ale když Smitty po letech Jess opět potká, má jasný a v hlavě jediný cíl - dostat Jess do postele a už ji odtamtud nepustit. A že se chlapec snaží. No a teď víte hlavní myšlenku celé knihy.

Nemá moc smysl děj více rozvádět, že spolu skončí (nejen) v posteli je zřejmé, to údajné nebezpečí se samozřejmě podaří zdolat a pes a vlk si můžou společně užívat života, kousat se do krků, drápat se, a tak podobně. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama