Email - halova.zuzana@centrum.cz - Tam mi můžete psát dotazy, nápady, hodnocení, ...

Červen 2014

Slzy - Krev ze srdce

8. června 2014 v 13:59 | Zuzana |  Téma týdne
Byla zima a oni dva se potkali. Jejich pohledy se střetly a přeskočila jisra!
Aby jste rozuměli, někdy je Facebook opravdu k něčemu dobrý - Oni dva se přes něj poznávali blíž a blíž!
Na její narozeniny se dali dohromady. Byla nejšťastnější, jako nikdy! On? On vypadal, že je zamilovaný.
Oba byli mladí a neustále se navzájem poznávali.
Asi je jasné, že první měsíc je vždycky ten nejhorší. A taky že byl! Hádka střídala hádku! Ale pak, jako by příšernou bouřku vystřídalo letní slunce, všechno bylo zase zalité jen láskou a nevnímali nic jiného než jeden druhého.
Rok uběhl jako voda a oni byli zase spolu. Po roce a půl se začalo opět zatahovat. Ona měla důvody žárlit a on? On jí jen ubližoval na duši, párkrát ji dokonce uhodil! Ona si to po tak dlouhé době nenechala jen tak líbít, ale jakmile se začala bránit čím koliv, dostala dvakrát takovou sprchu. Byla zoufalá a on na ni kašlal! Dívku vystřídala motorka a pivo. Dívka jen doma čekala na jeho pozdní návrat. Jediné, čeho se od něj dočkala byla věta: ,,Jdu ven, nevadí ti to?'' I když moc dobře věděl, že by dívka chtěla aspoň chvíli strávit s ním v klidu a s úsměvem jako tenkrát, nemohla nic namítat, protože by jí stejně nevyhověl. Jeho výmluvou bylo, že se s ní doma nudí!
Dívka jen seděla doma, čekala a trápila se!
Kolikrát to ale bylo úžasné a byla ráda, že ho má! Strašně ho milovala a nevěděla co má dělat.
Měla takový ten pocit ...
Opustit ho?
,,Neměla bych někoho, o koho se můžu opřít, už v životě bych nenašla někoho, s kým by to bylo takové, už nikdy by to nebylo jako dřív, chyběl by mi!''
Zůstat s ním?
,,Když on si nědá říst a trápí mě, nemá ke mě ani trochu respektu, není schopen pro mě hnout prstem, nezáleží mu na mě, jestli to takhle půjde dál budu mít ve 25 vrásky a budou mi tipovat 50, pokud tohle neskončí budu to muset skončit já - sama za sebe!

Takový ten pocit, když ....