Email - halova.zuzana@centrum.cz - Tam mi můžete psát dotazy, nápady, hodnocení, ...

Prosinec 2015

Vítám tě, oriente

23. prosince 2015 v 17:30 | Zuzana |  Téma týdne
Po opravdu dlouhé době jsem konečně zavítala zpět na svůj blog.
Každý z nás má své druhé já, o kterém ví a nebo ne. Někdo své druhé já potlačuje, někdo má tolik osobností, že neví, kterou si má vlastně zvolit.
Já jsem na tom zrovna tak! Až do teď jsem se žádným ,,mé druhé já,, nezabývala. Pak jsem ale konečně zavítala na svůj blog a přečetla si téma na tento týden. Začalo mi to vrtat hlavou. Do uší mi k tomu hraje velmi vážná orientální hudba. Aby jste rozuměli, poslouchám několik skladeb, protože se mi začíná otvírat nový svět.
Už dlouhá léta jsem tancovala orientální tanec. Pak se ale vše zhroutilo a já už tento koníček nadále neprovozovala. Až do tohoto roku. V září jsem ale dostala nabídku vystupovat na jedné akci. Trénovala jsem a pilovala, jak jen to bylo možné. Před pár dny jsem své vystoupení po 2 dny opakovala a můžu s nadšením říci, že to mělo veliký úspěch.
Mé druhé já se prostě nachází v orientu. Miluji tento styl tance a taky Afriku, vím je mezi tím celkem rozdíl, ale pořád mi nikdo neupře ten nádech něčeho zvláštního, co mě přitahuje.
Začaly se před Vánoci naskytovat další a další nabídky na vystoupenív roce 2016 (proto ty písničky v uších), takže si myslím, že mé druhé já, je právě tento svět. A hlavně TANEC

Domnívám se, že každého ,,druhé já,, je jen to, co sám velice rád dělá a nebo by chtěl dělat. Možná je to i něco, co dělá doma potají velice dobře, ale stydí se to na veřejnosti ukázat v takovém světle. Například ten tanec, doma ho děláš procítěně a dáš si záležet na každé malé části, aby vše pasovalo a bylo ta, jak má. Ale na veřejnosti se stydíš ukázat, že to právě TY si ten, kdo něco takového umí. Něco, nad čím by kde komu spadla čelist. A proto vám všem říkám, nebojte se ukázat, co ve vás je a pokud vás to baví, naplňuje a chcete to dělat nadále, překonejte strach z okolí a dejte tomu, co děláte, pořádnou sťávu. Ať právě všem, kdo na vás budou koukat, spadne brada!